Johan Kinde gouache

Johan Kinde gouache
Johan Kinde gouache

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN KINDE (1900/200 tal): "Kvinnor", gouache, signerad och daterad -70, Johan Kinde, 30,5x38,5 cm

472350

2017-07-09