Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHAN KINDE (1900/200 tal): "Kvinnor", gouache, signerad och daterad -70, Johan Kinde, 30,5x38,5 cm
472350
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här