Wilhelm Wik oljemålning

Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning
Wilhelm Wik oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

WILHELM WIK (1897-1987): "Glöd", signerad a tergo Wilhelm Wik, olja på duk, ca 130x162 cm

Oramad, smärre dukskador o tryckmärken

472358

2017-07-04