Skåp design David Rosén
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAVID ROSÉN, "Futura", skåp, Nordiska Kompaniet, 1950-tal, fanérat i mahogny, beslag i mässing, dörrspeglar i relief, invändigt med hyllor och lådor, skyltmärkt R589 029 C191249, höjd ca 178, 112x48 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen
Delvis blekt, smärre slitage o ytskador
472359
2017-07-04