Gunnar Svenson oljemålning

Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning
Gunnar Svenson oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR SVENSON (1892-1977): Blomsterstilleben, signerad Gunnar Svenson, olja på duk, ca 74x59 cm

Obetydligt tryckmärke/bula

472370

2017-07-04