Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUNNAR SVENSON (1892-1977): Blomsterstilleben, signerad Gunnar Svenson, olja på duk, ca 74x59 cm
Obetydligt tryckmärke/bula
472370
2017-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här