Banketter 1 par

Banketter 1 par
Banketter 1 par
Banketter 1 par
Banketter 1 par
Banketter 1 par
Banketter 1 par
Banketter 1 par
Banketter 1 par
Banketter 1 par
Banketter 1 par

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BANKETTER, 1 par, 1800-talets slut, empirestil, betsad björk, blå plyschklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Lagningar, smärre skador

472384

2017-07-09