Kopia efter Albert Edelfelt

Kopia efter Albert Edelfelt
Kopia efter Albert Edelfelt
Kopia efter Albert Edelfelt
Kopia efter Albert Edelfelt
Kopia efter Albert Edelfelt
Kopia efter Albert Edelfelt

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALBERT EDELFELT (1854-1905), kopia efter: "I Yttersta skären", märkt A Edelfelt cop, olja på duk, ca 88x146 cm

Delvis med krackeleringar, smärre ytfläckar

472385

2017-07-09