Sideboard omkring 1960
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD, omkring 1960, betsad teakfanér, beslag samt fotavslut i mässing, invändigt med hyllplan, en låda stämplad EG G-plan, höjd 85,5, 150x46 cm
Bruksslitage och smärre skador, fanérlagning, en hållare till hylla saknas
472399
2017-07-04