Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
JOHN OSTVED (född 1957), Elvis, förlaga till litografin, signerad J. Ostved Unique, olja på papper, bildyta ca 82x62 cm
472405
2017-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här