John Ostved olja på papper Elvis

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

JOHN OSTVED (född 1957), Elvis, förlaga till litografin, signerad J. Ostved Unique, olja på papper, bildyta ca 82x62 cm

472405

2017-07-10