Karl-Erik Ekselius matbord

Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord
Karl-Erik Ekselius matbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL-ERIK EKSELIUS, matbord, JOC Möbler, 1900-talets andra hälft, valnöt/valnötsfanér, kryssfot, höjd ca 72, diameter 120, 2 iläggsskivor vardera bredd 60 cm medföljer

Bruksslitage, lagning på foten, spricka i sargkanten

472409

2017-07-04