Karl-Erik Ekselius matbord
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL-ERIK EKSELIUS, matbord, JOC Möbler, 1900-talets andra hälft, valnöt/valnötsfanér, kryssfot, höjd ca 72, diameter 120, 2 iläggsskivor vardera bredd 60 cm medföljer
Bruksslitage, lagning på foten, spricka i sargkanten
472409
2017-07-04