Bordslampa 1900-tal

Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal
Bordslampa 1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORSLAMPA, 1900-talets mitt, USA, mässing, kupa i form av snäckskal, höjd ca 60 cm

Bruksslitage, bucklor, amerikansk kontakt, Ej funktionstestad

472410

2017-07-04