Ulf Wahlberg färglitografi

Ulf Wahlberg färglitografi
Ulf Wahlberg färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ULF WAHLBERG (född 1938): Boxer, signerad och daterad Ulf Wahlberg -83, 214/250, färglitografi, ca 24x30 cm

Kuntoraportti

472411

Päivämäärä:

2017-07-05