Ulf Wahlberg färglitografi
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ULF WAHLBERG (född 1938): Boxer, signerad och daterad Ulf Wahlberg -83, 214/250, färglitografi, ca 24x30 cm
Kuntoraportti
472411
Päivämäärä:
2017-07-05