Danka Jaworska oljemålning

Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning
Danka Jaworska oljemålning

Såld för:

12 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

DANKA JAWORSKA (född 1951), figurkomposition, signerad a tergo Danka Jaworska, olja på duk, ca 130x99 cm

472415

2017-07-10