Åfeldt oljemålning

Åfeldt oljemålning
Åfeldt oljemålning
Åfeldt oljemålning
Åfeldt oljemålning
Åfeldt oljemålning
Åfeldt oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

G ÅFELDT (1900-tal), kopia efter R Widing: Porträtt av Gustav V, olja på duk, ca 70x51 cm

472416

2017-07-04