Schimmel flygel
Klubbat för:
17 500 SEK
Arviointi
20 000 SEK
Kuvaus
SCHIMMEL, flygel, Tyskland, 1950-tal, mahogny, mässingsdetaljer, på hjultrissor i mässing, 88 tangenter, höjd ca 99, bredd 150, djup, 155 cm
Kuntoraportti
Smärre ytskador och slitage, sprintar till locket medföljer och finns att avhämta vid Utlämningen
472417
Päivämäärä:
2017-07-05