Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): "Dansen", signerad och daterad Peter Dahl -81, 55/325, ca 56x39 cm

472422

2017-07-05