Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): "Dansen", signerad och daterad Peter Dahl -81, 55/325, ca 56x39 cm
472422
2017-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här