Bord intarsiadekor

Bord intarsiadekor
Bord intarsiadekor
Bord intarsiadekor
Bord intarsiadekor
Bord intarsiadekor
Bord intarsiadekor
Bord intarsiadekor
Bord intarsiadekor

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

MJÖLBY INTARSIA, sannolikt, bord, 1930/40-tal, björk med intarsiadekor av skepp, båtar och figurer, höjd 70, diameter 85 cm

Fanérskador

472430

2017-08-12