Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
MJÖLBY INTARSIA, sannolikt, bord, 1930/40-tal, björk med intarsiadekor av skepp, båtar och figurer, höjd 70, diameter 85 cm
Fanérskador
472430
2017-08-12
Gör en kostnadsfri värdering här