Wilhelm von Gegerfelt gouache

Wilhelm von Gegerfelt gouache
Wilhelm von Gegerfelt gouache
Wilhelm von Gegerfelt gouache
Wilhelm von Gegerfelt gouache

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM von GEGERFELT (1844-1920): Motiv från Venedig, signerad W v Gegerfelt, akvarell, ca 49x37 cm

Hörn/långsida med ytskador, vikveck, sannolikt upplimmad

472433

2017-07-09