Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILHELM von GEGERFELT (1844-1920): Motiv från Venedig, signerad W v Gegerfelt, akvarell, ca 49x37 cm
Hörn/långsida med ytskador, vikveck, sannolikt upplimmad
472433
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här