Gunnel Nyman vas

Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas
Gunnel Nyman vas

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUNNEL NYMAN, "Serpentin", vas, Notsjö, Finland, signerad G Nyman, numrerad 194, höjd ca 33 cm

Repor och märken

472438

2017-07-04