Oidentifierad konstnär skulptur
2017-07-04
472441
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Holländsk flicka, alabaster, höjd ca 30,5 cm
Avslag, nagg