Natascha Cullberg Migeev skulptur

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NATASCHA CULLBERG MIGEEV (1900-tal): Flicka med fågel, signerad och daterad Natascha 1954, gips, höjd ca 51 cm

472442

2017-07-04