Rose Douglas oljemålning

Rose Douglas oljemålning
Rose Douglas oljemålning
Rose Douglas oljemålning
Rose Douglas oljemålning
Rose Douglas oljemålning
Rose Douglas oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSE DOUGLAS (England, 1800-talets andra hälft): Fiskare, signerad R Douglas, olja på duk, ca 41x61 cm

Krackeleringar, smärre märken/färgbortfall

472450

2017-07-04