Philippe de Rougemont oljemålning
2017-07-04
472451
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
PHILIPPE DE ROUGEMONT (Frankrike/Sverige, 1891-1965): Balettdansös, signerad och daterad Philippe de Rougemont -49, olja på duk, ca 81,5x66 cm