Spegel silver

Spegel silver
Spegel silver
Spegel silver
Spegel silver
Spegel silver
Spegel silver
Spegel silver
Spegel silver
Spegel silver
Spegel silver

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL med silverram, osmanska riket, tughrastämpel samt svenska importstämplar, omkring 1900, baksida med punsad dekor föreställande bl a ekollon, smultron, diameter 24 cm

Bucklor, upphängningskedja saknas

472461

2017-07-09