Spegel silver
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL med silverram, osmanska riket, tughrastämpel samt svenska importstämplar, omkring 1900, baksida med punsad dekor föreställande bl a ekollon, smultron, diameter 24 cm
Bucklor, upphängningskedja saknas
472461
2017-07-09