Tevagn med löstagbar bricka

Tevagn med löstagbar bricka
Tevagn med löstagbar bricka
Tevagn med löstagbar bricka
Tevagn med löstagbar bricka
Tevagn med löstagbar bricka
Tevagn med löstagbar bricka
Tevagn med löstagbar bricka
Tevagn med löstagbar bricka

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

TEVAGN, 1900-talets senare del, fanerad i mahogny och bok, löstagbar brickdel med världskarta, höjd 71, 89x48 cm

472464

2017-07-05