Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHN OSTVED (född 1957), Lachapelle project, night life painting, signerad och daterad J. Ostved 2011, Unique, akryl på silkscreen, bildyta ca 42x99 cm
Oramad
472475
2017-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här