John Ostved Lachapelle project

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN OSTVED (född 1957), Lachapelle project, night life painting, signerad och daterad J. Ostved 2011, Unique, akryl på silkscreen, bildyta ca 42x99 cm

Oramad

472475

2017-07-10