Evan Wulff, Hamnmotiv

Evan Wulff, Hamnmotiv
Evan Wulff, Hamnmotiv
Evan Wulff, Hamnmotiv
Evan Wulff, Hamnmotiv
Evan Wulff, Hamnmotiv
Evan Wulff, Hamnmotiv

Såld för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVAN WULFF (Danmark, född 1911): Hamnmotiv, signerad Evan Wulff, olja på duk, 35x67 cm

472480

2017-07-12