Fransk skola 1800-tal olja

Fransk skola 1800-tal olja
Fransk skola 1800-tal olja
Fransk skola 1800-tal olja
Fransk skola 1800-tal olja
Fransk skola 1800-tal olja
Fransk skola 1800-tal olja

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANSK SKOLA (1800-tal): Landskap med vattendrag, otydligt signerad C G Dumont, olja på duk, 38x56 cm

472484

2017-08-28