Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRANSK SKOLA (1800-tal): Landskap med vattendrag, otydligt signerad C G Dumont, olja på duk, 38x56 cm
472484
2017-08-28
Gör en kostnadsfri värdering här