Alvar Aalto stolar

Alvar Aalto stolar
Alvar Aalto stolar
Alvar Aalto stolar
Alvar Aalto stolar
Alvar Aalto stolar
Alvar Aalto stolar
Alvar Aalto stolar
Alvar Aalto stolar
Alvar Aalto stolar
Alvar Aalto stolar
Alvar Aalto stolar
Alvar Aalto stolar

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALVAR AALTO, stolar, 5 st., varav 4 st. modell 66, skiktlimmad björk, stämplade Artek, sitthöjd ca 43 cm

Smärre slitage, en ryggstödbaksida med mindre bortfall

472488

2017-07-05