Kommod spegel 1800-tal
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOMMOD, SPEGEL, 1800-tal, fanérade i mahogny, draghandtag i mässing, spegeln med intarsia, kommordens mått höjd ca 80, 63x43, spegelns mått 101x38 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Fanérskador, sprickor, draghandtag saknas, överdel går ej att låsa
472503
2017-07-05