M Pyk

M Pyk
M Pyk

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MADELENE PYK (född 1934), Brasserie Salya, signerad och numrerad 168/275, färglitografi, bildmått 40,5x40,5 cm

472507

2017-08-09