Madeleine Pyk

Madeleine Pyk
Madeleine Pyk

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MADELEINE PYK, "Trio", signerad M Pyk, numrerad 170/275, färglitografi, bildmått 40,5 x 40,5 cm

472508

2017-08-09