Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MADELEINE PYK, "Trio", signerad M Pyk, numrerad 170/275, färglitografi, bildmått 40,5 x 40,5 cm
472508
2017-08-09
Gör en kostnadsfri värdering här