Karl Nordström Vid ringmuren

Karl Nordström Vid ringmuren
Karl Nordström Vid ringmuren
Karl Nordström Vid ringmuren
Karl Nordström Vid ringmuren
Karl Nordström Vid ringmuren
Karl Nordström Vid ringmuren

Såld för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARL NORDSTRÖM (1855-1923): Vid ringmuren, signerad KN, daterad 1921 a tergo, olja på duk, 46x55 cm.

Krackeleringar

472510

2017-07-28