Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): Le Cycliste, signerad A Fassianos, färgetsning, 78/90, bildmått ca 63x49 cm
472512
2017-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här