Kaffeskedar silver samt bricka och serveringsfat

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFESKEDAR, 6+11+1+1, RESEBESTICK, 3 dlr., silver, delvis modell Rosen, SERVERINGSBRICKA samt SERVERINGSFAT, nysilver, brickans längd ca 70 cm, total silvervikt ca 335 g

Slitage, delvis med gravyr, serveringsbricka med slitage/ytskador

472516

2017-07-05