Kaffeskedar silver samt bricka och serveringsfat
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KAFFESKEDAR, 6+11+1+1, RESEBESTICK, 3 dlr., silver, delvis modell Rosen, SERVERINGSBRICKA samt SERVERINGSFAT, nysilver, brickans längd ca 70 cm, total silvervikt ca 335 g
Slitage, delvis med gravyr, serveringsbricka med slitage/ytskador
472516
2017-07-05