Dörrhandtag art nouveau

Dörrhandtag art nouveau
Dörrhandtag art nouveau
Dörrhandtag art nouveau
Dörrhandtag art nouveau
Dörrhandtag art nouveau
Dörrhandtag art nouveau
Dörrhandtag art nouveau
Dörrhandtag art nouveau

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DÖRRHANDTAG, 1900-talets första del, art nouveau, brons, höjd ca 39,5 cm vardera, bredd ca 10,5 cm

1 fäste på baksidan saknas, bruksslitage

472519

2017-07-05