Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SMÖRASK, med lock och fat, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått av flodlanskap med pagoder, terrinens längd ca 19 cm
Fatet ej tillhörande, locket med nagg o lagning
472521
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här