Pär Lindblad oljemålning
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PÄR LINDBLAD (1907-1981): Vertikaler och cirklar, signerad Pär Lindblad, olja på duk, påskrift på spännramen Pär Lindblad Drottninggatan 14 Gävle, ca 81x60 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall
472539
2017-07-05