Klockställ 1800-tal föreställande Attila

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

KLOCKSTÄLL/FIGURIN, föreställande Attila, hunnernas konung, brons, 1800-talets andra hälft, höjd ca 16 cm

Bruksspår

472542

2017-07-05