KA Pehrson färglitografi

KA Pehrson färglitografi
KA Pehrson färglitografi
KA Pehrson färglitografi
KA Pehrson färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, 1986, signerad K. A. Persson, 365/385, färglitografi, bildyta ca 55x46 cm

472550

2017-07-05