Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FAT, porslin, Qianlong, famille rose, dekor med emaljfärger, konturerat brätte, diameter 34,5 cm
Proveniens. Molvidson AB Konst och Antikiviteter
Slitage
472557
2017-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här