Mona Huss Wallin färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Motiv från Ivar Lo parken - Stockholm, signerad M Huss W 1989, 14/410, färglitografi, ca 53x62 cm

472558

2017-07-05