Birgitta Reuterskiöld oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIRGITTA REUTERSKIÖLD (1900-tal): "Sommarbild", monogramsignerad och daterad BR-78, olja på duk, ca 54x94

472564

2017-07-05