Klubbat för:
400 SEK
2 000 SEK
MAIJA RUOSLAHTI, fåtölj "El Rancho", Kalustekiila, Finland, krom och skinn, 1970-tal, lösa plymåer, stående på hjultrissor, sitthöjd ca 42, 100x115 cm
Visst slitage
472577
2017-07-05