Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
SOFFBORD, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, underrede i betsad bok, skiva i polerad svart kalksten, höjd 40, 119x60 cm
Bruksslitage, repor
472580
2017-07-05