Lasse Johnson oljemålning

Lasse Johnson oljemålning
Lasse Johnson oljemålning
Lasse Johnson oljemålning
Lasse Johnson oljemålning
Lasse Johnson oljemålning
Lasse Johnson oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LASSE JOHNSON (1899-1992), Ateljéinteriör, signerad Lasse Johnson 1979, olja på duk, ca 103 x131 cm.

472586

2017-07-05