Bertram Schmiterlöw

Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw
Bertram Schmiterlöw

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTRAM SCHMITERLÖW (1920-2002, tillskriven): Kvinna med pipkrage, osignerad, gips, höjd ca 48 cm

Nagg

472589

2017-07-05