Ludvig Frid oljemålning

Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning
Ludvig Frid oljemålning

Såld för:

12 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LUDVIG FRID (1855-1909): Man vid kolmilan, signerad och daterad L Frid 1885, olja på duk på pannå, ca 45x80 cm

472591

2017-07-09