Alfeo Argentieri oljemålning

Alfeo Argentieri oljemålning
Alfeo Argentieri oljemålning
Alfeo Argentieri oljemålning
Alfeo Argentieri oljemålning

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALFEO ARGENTIERI (1878-1955): medelhavsvy med båtar, signerad A Argentieri, olja på duk, ca 73x100 cm

Ytsmuts

472593

2017-07-09