Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ALFEO ARGENTIERI (1878-1955): medelhavsvy med båtar, signerad A Argentieri, olja på duk, ca 73x100 cm
Ytsmuts
472593
2017-07-09
Gör en kostnadsfri värdering här