Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, fanérat i olika träslag bl a valnöt, 2-delat, förgyllda beslag, höjd ca 202, 117x41 cm, nyckel och lös nyckelskylt medföljer

Renoverat, kompletterat, skåpets höger dörr ngt skev (går ej att stänga) sprickor, smärre fanérskador

472599

2017-07-09