Byrå England
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, omkring 1800, England, fanréad i mahogny, stenskiva, förgyllda beslag, höjd ca 82, 115x56 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Kortsida delvis blek, ytskador, ngt lösa mässingsinläggningar, mässingsinläggningsdel saknas, skivans långsida (bakre) med nagg
472603
2017-07-09