Byrå England

Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England
Byrå England

Såld för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

BYRÅ, omkring 1800, England, fanréad i mahogny, stenskiva, förgyllda beslag, höjd ca 82, 115x56 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Kortsida delvis blek, ytskador, ngt lösa mässingsinläggningar, mässingsinläggningsdel saknas, skivans långsida (bakre) med nagg

472603

2017-07-09